Home / Merak Ettiğiniz Soruların Cevabı / Sakal Ekimi Fiyatları

Sakal Ekimi Fiyatları

Kliniğimizde sakal ekim fiyatı sabittir ve ekilen kök sayısına göre değişmektedir. Kıl kökü ense veya boyun bölgesinden alınabilmektedir. Bu farkın sebebi boyundan iz bırakmadan almak hem zordur hem de maharet gerektiren bir işlemdir ve Türkiye’de 1-2 yerde yapılmaktadır. Sakaldan sakala ekim kıl yapılarının aynı olması sebebiyle daha doğal durur, saç kılı daha ince olduğu için diğerlerinden zayıf görünür ama bu fark ciddi düzeylerde değildir.

Görseller için instagram.com/sakalekimi

Bütün kıl kökü nakillerinde aynı uygulama geçerlidir, ne kadar kök nakli yapıldıysa fiyatta buna paralel değişir zaten olması gerekende budur çünkü köse birine 4000 kök gerekirken yaralanma izine 300 kök yeterli olabilmektedir.

Sakal ekimini saç ekimi gibi değerlendirip “bir defada 2000 greft ekip şu kadar ücret alıyoruz” yaklaşımı ekim yapanın gelirini artırsa da bir çok sakal sorununa gereksiz olabilir.

Doğru yaklaşım kişinin ihtiyacını ve beklentilerini iyi anlayıp ona göre kök sayısı belirleyip ihtiyaç kadar ekim yapılmalıdır.

Ortalama bir fiyat vermek mümkün değildir ama bir kıl kökü ekim fiyatı baştan belirlenebilir.

Piyasa koşullarıyla birlikte düşünüldüğünde uzman doktor tarafından yapılan ekimin ücreti değişiklik gösterebilir. Ancak yardımcı personellerin fabrikasyon tarzında yaptığı ekimler daha ekonomik olmalıdır çünkü sakal ekimi konusunda tecrübeli bir uzman doktor aynı sürede çok daha az ekim yapabilir ancak kalite farkı da buna paralel olur.

Sakal ekim ücretlerini araştırırken ekimi kimin yaptığını ve kalite konusunu ayrıntılı bir şekilde araştırmalısınız. Özellikle doğal görünümden asla ödün vermemelisiniz. Ücret soracağınız en son soru olmalıdır. Para her zaman kazanılabilir ama sizi mutsuz edecek kötü bir görünümden kurtulmak için epilasyon parası vermek zorunda kalabilirsiniz.

About admin

205 comments

 1. Hocam bıyık ve çene altında yara izleri var sakallarım çok sık acaba bu bölgelere ekim yapsak olurmu
  Öp. Dr. Atilla Kaya
  Evet Ekim yapılabilir. 05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin yada İstanbul da yaşıyorsanız kliniğimize gelin muayene ile değerlendirelim

 2. Umarbek Nurumow

  Merhabalar sakal sıfırdan eklerseniz fiyatı nasilnolcak
  Öp. Dr. Atilla Kaya
  Kaç kök istediğiniz bağlı

 3. Bıyığımda serçe parmak ucu kadar bir boşluk var. sadece bi tarafta ücreti ne olur 40-50 kök ile kapanır.
  Öp. Dr. Atilla Kaya
  Ben tedavisi esnasında kırmızı kart gördü nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin, değerlendirelim.

 4. Hocam beyaz sakallar nası siyah olur sadece boyaylamı oda bisüre sonra çıkıyor başka çareler yokmu
  Op. Dr. Atilla Kaya
  Biotin tablet kullanın beyazlaşmayı azaltır ve geciktirir.

 5. 1 greft kaç TL dir ortalama 1000 gitse kaç bin TL mal olur hocam uygun fiyatsa bu işin uzmanı iseniz gelirim operasyon kaç saat sürer acı varmı sakal kaç ay sonra düzenli çıkar kaç sefer gelmem gerekecek engin adım Gebze yaş 43 hocam bıyık iyi çene iyi yanlar seyrek kaç greft gider hocam
  Op. Dr. Atilla Kaya
  1greft enseden alınırsa 7 tl , sakalın gereksizbölgessinde alınırsa 10tl , Açılış ücretimiz 300 greft karşılığıdır. 0542621088 nolu telfona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz durumu değerlendirebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Destek
İletişim Bilgilerimiz