Sakal Ekimi

Eeose sakal serumu

Özellikle internet ortamında insanların çaresizliğini kullanarak para kazanmayı düşünen kişi sayısı giderek artmakta ve insanların umutları kullanılmaktadır.Ne yazık ki bakanlıkların tüm mücadelesine rağmen bu tür ürünlere her gün yeni bir yenisi eklenmektedir.
Eeose sakal serumu adıyla satılan ürün bu şekilde reklam ediliyor ama reklamında ne sakal çıkardığını nede bıyık çıkardığını söylüyor.Sadece sakalı olmayanları salak yerine koyacak iyi bir sloganla milyonları tokatlamayı planlamış olsalar gerek.
Sakal çıkması ergenlikle salgılanmaya başlayan testosteron hormonunun etkisiyle çıkan kıllardır.Sakalı çıkmayan köselerde en sık rastlanan sorun bu hormonun yeterli düzeyde olmamasıdır ikinci sebepse sakal kökünün olmaması durumudur.
Sakal kökü yoksa o kişide sakal çıkarmak imkansızdır, hormon eksikse de o kişiye yeterli düzeyde testosteron vermeden sakal çıkarmak imkansızdır.
Eose sakal serumu denilen ürün incelendiğinde hormonu etkileme ihtimalinin olmadığı görülür ve sakalı çıkmayan birinde sakal çıkarması imkansız.
Peki nasıl böyle bir iddiada bulunuyorlar sorusu akla geliyor tabi. Aslında ne reklamlarında nede resmi sitelerinde sakal çıkardığı yönünde hiçbir bilgi yok sadece sloganları böyle bir imaj yaratıyor ve zekice bulunmuş bir slogan.Olayın mantığı şudur;Sakalı olmayan bir milyon kişi merak edip “bir deneyeyim zararı olmaz” diyerek alırsa 50 000 000 gibi ciddi bir para piyasadan tokatlanmış olur.Zaten bir kişinin ikinci kez alma ihtimali yok.
Buradan sonrası resmi sitesinde yazanlardır ve böyle bir etkisi olduğundan söz etmemektedir.
“Yukarı sürsen bıyık aşağı sürsen sakal” atasözüdür ve sakın yanlış anlayıp ta paranızı çöpe atmayın 
Yazı saceczanesi.com dan alıntıdır.

Eeose sakal serumu için 7 yorum yapılmış


mehmet gül

meraba hocam iyi geceler ben 27 yasındayım yaklaşık olarak 9-10 yıl önce cilt tedavisi gördüm sivilceler için yanaklarımda tedaviden kalan izler bulunmakta çok bariz olmasa da çukurluklar gibi genellikle güldüğüm zaman ortaya çıkıyor ve bu yanaklarda bende sakal çıkmıyor hocam favori denen olgu ise çok zayıf yanı orada sakalım var çok zayıf tüy gibi ayrıca çenemin altında da sakal var ama çok zayıf jiletle traş olsam bile 2 haftaya kendini toplarlıyor ancak ben bu yanaklarda nasıl sakal çıkartırım ve var olan sakalımı nasıl sertleştirim inanın psikolojik bunalıma girdim yardımınıza çok ihtiyacım var yaş 27 daha ne kadar bekleyeceğim nolur yardım edin
Op.Dr.Atilla KAYA
ürün kullarak değiştirmeniz zor

mert

Merhabalar hocam ben 20 yasındayım yaklasık 9 yıl önce sag ve sol yanagımdan ameliyat oldum ve tek o bölgelerde sakal cıkmamaktadır .Öbür taraflarda sakal sürekli cıkıyor bu ürünü kullanınca bi etkisi olurmu teşekkür ederim
Op.Dr.Atilla KAYA
nasıl bu kadar ilgisiz olabiliyorsunuz şaşırtıcı doğrusu
sayfayı hiçmi okumadınız

Kerim

Sadece bıyık ektirecem bıyığım var ama sıklaştırmak istiyorum fiyat en son olacak şekilde gariban indirimi 😉
Op.Dr.Atilla KAYA
sonu başı aynı 1 greft 5 TL

uğur

Çoğu yerde 1 greft 3 tl ama sizde 5 tl.Sizin özelliğiniz ne peki, diğerleri eeose gibi işe yaramaz mı yoksa.
Op.Dr.Atilla KAYA
kökleri enseden alırsak 4 TL sakalın gereksiz boyun kısmından alırsak 5 TL,
ekimin tümünü hemşirelerine yaptıran yerle her kökü kendi eken bir uzman doktorun fiyatı tabiki farklı olur.

burak

EEOSE SAKAL SERUMU ALMADIM SADECE SARIMSAK YARDIMIYLA TÜM SAKALLARIM CIKTI 20 YASINDAN SONRA AZDA SEYREKLIK VAR ONLARDA GECER

emrullah aldemir

Kardesm hic kimse de almasin hic bir ise yaramyr 59 lira verdim aldim hic bir ise yaramadi sahte urunde almadim direk eczaneden aldm dusmeyin tongalarina

Alihan aldemir

Kan sulandırıcı kullanıyorum ve çok az bir bölgede sakal seyrekligi var. Ne yapılabilir?
Op.Dr.Atilla Kaya
sızıntı şeklinde kanma olabilir.mümkünse 3 gün önce bu grup ilaçlara ara vermek gerekir

banteng