Eeose sakal serumu

Özellikle internet ortamında insanların çaresizliğini kullanarak para kazanmayı düşünen kişi sayısı giderek artmakta ve insanların umutları kullanılmaktadır.Ne yazık ki bakanlıkların tüm mücadelesine rağmen bu tür ürünlere her gün yeni bir yenisi eklenmektedir.
Eeose sakal serumu adıyla satılan ürün bu şekilde reklam ediliyor ama reklamında ne sakal çıkardığını nede bıyık çıkardığını söylüyor.Sadece sakalı olmayanları salak yerine koyacak iyi bir sloganla milyonları tokatlamayı planlamış olsalar gerek.
Sakal çıkması ergenlikle salgılanmaya başlayan testosteron hormonunun etkisiyle çıkan kıllardır.Sakalı çıkmayan köselerde en sık rastlanan sorun bu hormonun yeterli düzeyde olmamasıdır ikinci sebepse sakal kökünün olmaması durumudur.
Sakal kökü yoksa o kişide sakal çıkarmak imkansızdır, hormon eksikse de o kişiye yeterli düzeyde testosteron vermeden sakal çıkarmak imkansızdır.
Eose sakal serumu denilen ürün incelendiğinde hormonu etkileme ihtimalinin olmadığı görülür ve sakalı çıkmayan birinde sakal çıkarması imkansız.
Peki nasıl böyle bir iddiada bulunuyorlar sorusu akla geliyor tabi. Aslında ne reklamlarında nede resmi sitelerinde sakal çıkardığı yönünde hiçbir bilgi yok sadece sloganları böyle bir imaj yaratıyor ve zekice bulunmuş bir slogan.Olayın mantığı şudur;Sakalı olmayan bir milyon kişi merak edip “bir deneyeyim zararı olmaz” diyerek alırsa 50 000 000 gibi ciddi bir para piyasadan tokatlanmış olur.Zaten bir kişinin ikinci kez alma ihtimali yok.
Buradan sonrası resmi sitesinde yazanlardır ve böyle bir etkisi olduğundan söz etmemektedir.
“Yukarı sürsen bıyık aşağı sürsen sakal” atasözüdür ve sakın yanlış anlayıp ta paranızı çöpe atmayın 
Yazı saceczanesi.com dan alıntıdır.

Bu haber 13 Aralık 2013 tarihinde tarafından Genel kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın